WV Flacquee

Middelharnis

 

2014-11-22 Captainsdinner 2014

       



SnertraceChiliraceMosselraceOverallOverall



3-5-201414-6-201411-10-2014

EigenaarScheepsnaamTypeKlasseringKlasseringKlasseringPuntentellingKlassering
J. van BalenAldebaranFriendship 28127101
A. de JongJongleurHallberg Rassy319132
C. PeemanAquavitJeanneau 36586193
C. van HovenA3Bavaria 38c1943264
P. KarelsPoletrixBavaria 371952264
E. van StraatenCoromandelAlbin Ballad1935275
J. van EijnsbergenDymphinaComfortina 38NG 1974306
M. PenningaBleu PeterMarieholm IF21910317
A. StoutjesdijkLe Bon VivantJeanneau 31.281911388
K. van VlietThe EtchEtchell19191399
L. PeemanSteadyYngling419194210
N. VisIkanSpirit 36619194411
B. DrieceBohemienWinner 10.20196194411
J. van GroningenZeeschuimerBavaria 35719194512
P. CoxFalco NigerOceaan 2219DNF 1984613
K. de  VettenSpringbokSpirit 28199194714
J.P. SmaalCarthogaPuma 261919DNF 195715
S. van RossumLady IneHustler 2519DNF 19DNF 195715
J. de LintSerendipityAtlantic 49ZMD



 

 

2014-10-11 Uitslag en foto's van de Mosselrace

    

Datum

Wedstrijd:

Windrichting

Windkracht

11-10-2014
Mosselrace
Z
1-3
Eigenaar
Schip
Type
Klassering
K. van Vliet
The Etch
Etchell
1
P. Karels
Poletrix
Bavaria 37
2
C. van Hoven
A3
Bavaria 38c
3
J. van Eijnsbergen
Dymphina
Comfortina 38
4
E. van Straaten
Coromandel
Albin Ballad
5
C. Peeman
Aquavit
Jeanneau 36
6
J. van Balen
Aldebaran
Friendship 28
7
P. Cox
Falco Niger
Oceaan 22
8
A. de Jong
Jongleur
Hallberg Rassy
9
M. Penninga
Bleu Peter
Marieholm IF
10
A. Stoutjesdijk
Le Bon Vivant
Jeanneau 31.2
11
J.P. Smaal
Carthoga
Puma 26
geen finisch
S. van Rossum
Lady Ine
Hustler 25
geen finisch

 

2014-06-14 Uitslag en foto's van de Chilirace

 

Datum
Wedstrijd
windrichting
windkracht
14-6-2014
Chilirace
N
4-5
Eigenaar
Schip
Type
Klassering
A. De Jong
Jongleur
Hallberg Rassy
1
J. Van Balen
Aldebaran
Friendship 28
2
E. Van Straaten
Coromandel
Albin Ballad
3
C. Van Hoven
A3
Bavaria 38 C
4
P. Karels
Poletrix
Bavaria 37
5
B. Driece
Bohemien 
Winner 10.20
6
J. Van Eijnsbergen
Dymphina
Comfortina 38
7
C. Peeman
Aquavit
Jeanneau 36
8
K. De Vetten
Springbok
Spirit 28
9
S. Van Rossum
Lady Ine
hustler 25
geen finisch
P. Cox
Falco Niger
Oceaan 22
geen finisch

 

De eerste wedstrijd van dit jaar is de snertrace van 3 mei 2014. Onze nieuwe wedstrijdcommissaris, Dirk de Leeuw, mag zich verheugen in de deelname van 8 schepen.

's Avonds is er voor de moegestreden bemanningen en voor de overige bezoekers een heerlijke snertmaaltijd. Die wordt bereid door onze eigen kok John van Balen.

2014-05-03 Uitslag en foto's van de snertrace  

Datum
Wedstrijd
windrichting
windkracht
03-05-2014
Snertrace
NO-NW
3-5
Eigenaar
Schip
Type
Klassering
J. Van Balen
Aldebaran
Friendship 28
1
M.D. Penninga
Bleu Peter
Marieholm IF
2
A. De Jong
Jongleur
Hallberg Rassy 29
3
L. Peeman
Steady
Yngling
4
C. Peeman
Aquavit
Jeanneau 36
5
N.Vis
Ikan
Spirit 36
6
J. Van Groningen
Zeeschuimer
Bavaria 35
7
A. Stoutjesdijk
Le Bon Vivant
Jeanneau 31.2
8
J. De Lint
Serendipity
Atlantic 49
buiten mededinging
J. Van Eijnsbergen
Dymphina
Comfortina 38
niet gestart